ANUNȚ IMPORTANT COVID-19

• Primăria Iclod vine în sprijinul persoanelor în vârstă de peste 65 de ani, care nu au susţinători pe raza comunei Iclod sau altă formă de ajutor, în vederea asigurării de sprijin pentru aceștia, astfel încât să se minimalizeze expunerea lor în afara locuinţelor. Aceștia pot apela numerele de telefon 0264/263.394 sau 0264.263.218. Numerele de telefon sunt disponibile de luni până vineri, între orele 09.00-13.00.
  • Primăria Iclod pune la dispoziția cetățenilor  Declarației pe Proprie Răspundere obligatoriu de completat înainte de ieșirea din locuință. Aceste formulare le găsiți la magazinele alimentare din fiecare localitate a comunei Iclod și la sediul primăriei.
  • Vă rugăm să respectați toate măsurile impuse de autoritățile competente în vederea prevenirii transmiterii și infectării cu virusul COVID-19.